Kjøpe BFC236852105 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 220V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.181" L x 0.413" W (30.00mm x 10.50mm) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236852105 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236852105 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.925" (23.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |