BFC236857333
Delenummer:
BFC236857333
Beskrivelse:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Dataark:
BFC236857333.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236857333 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:400V
Spenningsverdier - AC:220V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Serie:MKT368
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236857333
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236857333
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.539" (13.70mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.033µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
kapasitans:0.033µF