BFC237086393
Delenummer:
BFC237086393
Beskrivelse:
CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Dataark:
BFC237086393.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237086393 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:100V
Spenningsverdier - AC:63V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:MKT370
emballasje:Tape & Box (TB)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237086393
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC237086393
Lead Spacing:0.200" (5.08mm)
Høyde - sittende (maks):0.256" (6.50mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.039µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
kapasitans:0.039µF