Kjøpe BFC237146104 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | MKT371 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237146104 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237146104 |
| Lead Spacing: | 0.300" (7.62mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.1µF |