Kjøpe BFC237347185 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKT373 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237347185 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC237347185 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.728" (18.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 1.8µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.8µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |