Kjøpe BFC237954165 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Serie: | MKP379 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237954165 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237954165 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.906" (23.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 1.6µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1.6UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1.6µF |