Kjøpe BFC238300105 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 125V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm) |
| Serie: | 383 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 383 00105 222238300105 BC1813 BFC2 383 00105 BFC2 383 00105 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC238300105 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.827" (21.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |