BFC238303164
Delenummer:
BFC238303164
Beskrivelse:
CAP FILM 0.16UF 5% 250VDC RADIAL
Dataark:
BFC238303164.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC238303164 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:125V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:MMKP383
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222238303164
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC238303164
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.610" (15.50mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.16µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.16UF 5% 250VDC RADIAL
kapasitans:0.16µF