Kjøpe BFC238330273 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 350V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) |
| Serie: | 383 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 383 30273 222238330273 BC1905 BFC2 383 30273 BFC2 383 30273 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC238330273 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.532" (13.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.027µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.027UF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.027µF |