BFC238371182
Delenummer:
BFC238371182
Beskrivelse:
CAP FILM 1800PF 5% 2.5KVDC RAD
Dataark:
BFC238371182.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC238371182 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:2500V (2.5kV)
Spenningsverdier - AC:900V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Serie:MMKP383
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222238371182
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC238371182
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.610" (15.50mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:1800pF ±5% Film Capacitor 900V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 1800PF 5% 2.5KVDC RAD
kapasitans:1800pF