Kjøpe BFC238643334 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | Screw Terminals |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm) |
| Serie: | MMKP386 |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Rectangular Box |
| Andre navn: | 222238643334 |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BFC238643334 |
| Lead Spacing: | 0.894" (22.70mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.496" (38.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.33µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 6 mOhm |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.33UF 5% 1.4KVDC SCREW |
| kapasitans: | 0.33µF |