Kjøpe BFC241612004 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 63V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 25V |
| Toleranse: | ±2% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP416 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 416 12004 222241612004 BFC2 416 12004 BFC2 416 12004 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 23 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC241612004 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.472" (12.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.2µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.2UF 2% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.2µF |