Kjøpe BFC241841103 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 25V |
| Toleranse: | ±2% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Serie: | MKP418 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 418 41103 222241841103 BC2134 BFC2 418 41103 BFC2 418 41103 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 23 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC241841103 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.315" (8.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.011µF ±2% Film Capacitor 25V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.011UF 2% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.011µF |
| applikasjoner: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |