Kjøpe BK/S505-V-2-R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Serie: | S505 |
| Responstid: | Slow |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Andre navn: | 283-3877 BK-S505-V-2-R BK/S505-V-2-R-ND BK/S505V2R |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 9.6 |
| Produsentens varenummer: | BK/S505-V-2-R |
| Sikringstype: | Cartridge, Ceramic |
| Beskrivelse: | FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM |
| DC kald motstand: | 0.0545 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 2A |
| Farge: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 1.5kA |
| godkjenninger: | BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE |
| Email: | [email protected] |