Kjøpe BP5310A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 12V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 9-SIP, 7 Leads |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 9-SIP, 7 Leads |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 60°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BP5310A |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, PCMCIA Voltage Regulator IC 1 Output 9-SIP, 7 Leads |
| Beskrivelse: | IC CONV DC/DC PCMCIA 12V SIP9 |
| applikasjoner: | Converter, PCMCIA |
| Email: | [email protected] |