Kjøpe BQ51014YFPR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-DSBGA |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-XFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BQ51014YFPR |
| Utvidet beskrivelse: | Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA |
| Strøm - Forsyning: | 8mA |
| applikasjoner: | Wireless Power Receiver |
| Email: | [email protected] |