Kjøpe BYT30G-400 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.5V @ 30A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 400V |
| Leverandør Enhetspakke: | D2PAK |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 100ns |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BYT30G-400 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 35µA @ 400V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 30A |