Kjøpe C0603C683K4RACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Andre navn: | 399-7954-2 C0603C683K4RAC C0603C683K4RAC7867 C0603C683K4RACTU-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | C0603C683K4RACTU |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.068µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.068UF 16V X7R 0603 |
| kapasitans: | 0.068µF |