Kjøpe C14G4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 690V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) |
| Serie: | C14G |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C14G4 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 4A 690VAC NON STD |
| Nåværende vurdering: | 4A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 80kA |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |