Kjøpe C4540H683JDGACT050 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.106" (2.70mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm) |
| Serie: | HV-HT |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard Chip |
| Andre navn: | 399-13520-2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 200°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C4540H683JDGACT050 |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Low ESL, High Voltage, High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.068µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Nonstandard Chip |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.068UF 1KV C0G/NP0 4540 |
| kapasitans: | 0.068µF |