Kjøpe CA4100300R0JS73 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±300ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm) |
| Serie: | CA |
| Motstand (ohm): | 300 |
| Strøm (Watts): | 4W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 275°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CA4100300R0JS73 |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 300 Ohm ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Wirewound |
| Beskrivelse: | RES 300 OHM 4W 5% AXIAL |
| sammensetning: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |