Kjøpe CGHV1J070D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 40V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 100V |
| Transistor Type: | HEMT |
| Leverandør Enhetspakke: | Die |
| Serie: | GaN |
| Power - Output: | 70W |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Die |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CGHV1J070D |
| Gevinst: | 17dB |
| Frekvens: | 18GHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet HEMT 40V 360mA 18GHz 17dB 70W Die |
| Beskrivelse: | RF MOSFET HEMT 40V DIE |
| Nåværende vurdering: | - |
| Nåværende - Test: | 360mA |