Kjøpe CMF-0033 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.630" W (17.50mm x 16.00mm) |
| Serie: | CMF |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Vertical, 4 PC Pin |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 24 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CMF-0033 |
| Induktans @ Frekvens: | 3.3mH @ 1kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Høyde (maks): | 0.807" (20.50mm) |
| Filter Type: | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3.3mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 440 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 3.3MH 800MA 2LN TH |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 440 mOhm |
| Nåværende vurdering (Maks): | 800mA |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |