Kjøpe CY74FCT2573ATQCT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-SSOP/QSOP |
| Serie: | 74FCT |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Tri-State |
| Andre navn: | 296-23215-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CY74FCT2573ATQCT |
| Logikk Type: | D-Type Transparent Latch |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SSOP/QSOP |
| Beskrivelse: | IC 8BIT LATCH W/3ST OUT 20-QSOP |
| Forsinkelsestid - Forplantning: | 1.5ns |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 15mA, 12mA |
| Krets: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |