Kjøpe DA3J101A0L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 80V |
| Leverandør Enhetspakke: | SMini3-F2-B |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 3ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-85 |
| Andre navn: | DA3J101A0L-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DA3J101A0L |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SMini3-F2-B |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI3 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100nA @ 80V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 100mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 1.2pF @ 0V, 1MHz |