Kjøpe DFJ-500 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 450V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.500" Dia x 3.750" L (63.50mm x 95.25mm) |
| Serie: | DFJ |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 79500 |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DFJ-500 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/450VDC |
| Nåværende vurdering: | 500A |
| Klasse: | J |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA AC, 100kA DC |
| godkjenninger: | CE, CSA, UL |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |