Kjøpe DMHC6070LSD-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 100 mOhm @ 1A, 10V |
| Strøm - Maks: | 1.6W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | DMHC6070LSD-13DITR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DMHC6070LSD-13 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 731pF @ 20V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 11.5nC @ 10V |
| FET Type: | 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) |
| FET-funksjonen: | Standard |
| Utvidet beskrivelse: | Mosfet Array 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) 60V 3.1A, 2.4A 1.6W Surface Mount 8-SO |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 60V |
| Beskrivelse: | MOSFET 2N/2P-CHA 60V 3.1A 8SO |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 3.1A, 2.4A |
| Email: | [email protected] |