Kjøpe DMN4027SSS-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOP |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 27 mOhm @ 7A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 1.56W (Ta) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | DMN4027SSS-13TR DMN4027SSS13 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | DMN4027SSS-13 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 604pF @ 20V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 12.9nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 40V 6A (Ta) 1.56W (Ta) Surface Mount 8-SOP |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 40V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 40V 6A 8SO |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 6A (Ta) |
| Email: | [email protected] |