Kjøpe DS125BR820NJYT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Signalkondisjonering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | CML |
| Andre navn: | 296-38575-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 8 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS125BR820NJYT |
| Input: | CML |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 8 Channel 12.5Gbps 54-WQFN (10x5.5) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER PCIE/SAS/SATA 54WQFN |
| Forsinkelsestid: | 80ps |
| Datahastighet (maks): | 12.5Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 220mA |
| Kapasitans - Input: | - |
| applikasjoner: | PCIe, SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |