Kjøpe DS1804UR-050 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 750 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 400 |
| Motstand (ohm): | 50k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kraner: | 100 |
| Antall kretser: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Non-Volatile |
| Produsentens varenummer: | DS1804UR-050 |
| Interface: | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-uMAX |