Kjøpe DS1856E-050+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.85 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 50 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | - |
| Motstand (ohm): | 50k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 95°C |
| Antall kraner: | 256 |
| Antall kretser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Non-Volatile |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS1856E-050+ |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | Temperature Sensor |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP |