Kjøpe DS2490S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-SOIC |
| Standarder: | - |
| Serie: | - |
| protokoll: | USB |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | DS2490S |
| Interface: | 1-Wire® |
| Funksjon: | Bridge, USB to 1-Wire® |
| Utvidet beskrivelse: | USB Bridge, USB to 1-Wire® 1-Wire® Interface 24-SOIC |
| Beskrivelse: | IC BRIDGE CLIP USB TO 1-W 24SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 20mA |
| Email: | [email protected] |