Kjøpe DS89C386TMEAX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-SSOP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 70mV |
| protokoll: | RS422, RS485 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navn: | DS89C386TMEAX DS89C386TMEAX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 0/12 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens varenummer: | DS89C386TMEAX/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | 0/12 Receiver RS422, RS485 48-SSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE REC CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |