Kjøpe DS92LV1021TMSAX med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utgangstype: | LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Antall innganger: | 10 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | DS92LV1021TMSAX |
| Inngangstype: | LVCMOS, LVTTL |
| Funksjon: | Serializer |
| Utvidet beskrivelse: | 400Mbps Serializer 10 Input 1 Output 28-SSOP |
| Beskrivelse: | IC SERIALIZER 10-BIT 28-SSOP |
| Datahastighet: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |