Kjøpe DST30100C med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 750mV @ 15A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 100V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220AB |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Andre navn: | DST30100C-ND F7429 |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DST30100C |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 500µA @ 100V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 10A |