Kjøpe DSTF30150C med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.36V @ 15A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 150V |
| Leverandør Enhetspakke: | ITO-220AB |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Andre navn: | DSTF30150C-ND F7452 |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DSTF30150C |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 15A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTKY 150V TO220AB |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 200µA @ 150V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 15A |