Kjøpe E-L6452 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10.5 V ~ 12.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 100-PQFP (14x20) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 100-BQFP |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | E-L6452 |
| Utvidet beskrivelse: | Printer PMIC 100-PQFP (14x20) |
| Beskrivelse: | IC INKET DRVR DUAL 13X16 100QFP |
| Strøm - Forsyning: | 5mA |
| applikasjoner: | Printer |
| Email: | [email protected] |