Kjøpe ECJ-2VC1H101J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.028" (0.70mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | ECJ |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navn: | ECJ2VC1H101J ECU-V1H101JCG ECUV1H101JCG PCC101CGTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ECJ-2VC1H101J |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805 |
| kapasitans: | 100pF |