Kjøpe ECK-D3D392KBP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Temperaturkoeffisient: | Y5P (B) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | KBP |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | ECKD3D392KBP P4493A |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ECK-D3D392KBP |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.866" (22.00mm) |
| Egenskaper: | High Voltage |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3900pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Beskrivelse: | CAP CER 3900PF 2KV Y5P RADIAL |
| kapasitans: | 3900pF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |