Kjøpe EEC-S0HD473H med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 5.5V |
|---|---|
| Toleranse: | -20%, +80% |
| Avslutning: | Through Hole |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Serie: | SD |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can - Horizontal |
| Andre navn: | EECS0HD473H P10786 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | EEC-S0HD473H |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 70°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.217" (5.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 47mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Horizontal 120 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 120 Ohm @ 1kHz |
| Beskrivelse: | CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H |
| kapasitans: | 47mF |
| Email: | [email protected] |