Kjøpe EEE-HB1H3R3AR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, HB |
| Ripple Current: | 16mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | EEEHB1H3R3AR PCE4764TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | EEE-HB1H3R3AR |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.228" (5.80mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 3.3µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD |
| kapasitans: | 3.3µF |