Kjøpe EL100D5-24 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 3 ~ 100 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 21 ~ 27VDC |
| Oppsigelsesstil: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Serie: | EL |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Utgangstype: | DC |
| Andre navn: | CC1781 EL100D05-24 EL100D05-24-ND EL100D524 |
| On-State Resistance (Max): | 40 mOhm |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EL100D5-24 |
| Last Current: | 5A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | SSR IP00 100VDC/5A 21-27VDC |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |