Kjøpe EL7586AILZ-T13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 5.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 3 V ~ 5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-QFN-EP (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EL7586AILZ-T13 |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 4 Output 20-QFN-EP (4x4) |
| Beskrivelse: | IC POWER SUPPLY TFT-LCD 20-QFN |
| applikasjoner: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |