Kjøpe ELC11D3R9F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | Radial Lead |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | ELC11D |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ELC11D3R9F |
| induktans: | 3.9µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 16 mOhm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivelse: | FIXED IND 3.9UH 4.8A 16 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 16 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 4.8A |