Kjøpe ELF-20N006A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) |
| Serie: | N |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andre navn: | ELF20N006A PLK1088 |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ELF-20N006A |
| Induktans @ Frekvens: | - |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Høyde (maks): | 1.181" (30.00mm) |
| Filter Type: | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.25 Ohm (Typ) |
| Beskrivelse: | COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 1.25 Ohm (Typ) |
| Nåværende vurdering (Maks): | 600mA |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |