Kjøpe ERZ-VS34C271 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 270V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 247V |
| Varistor Spenning (Maks): | 303V |
| Serie: | ZNR® |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Square 36mm, Formed Tabs |
| Andre navn: | ERZVS34C821 P14958 |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Screw Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 225VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 175VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ERZ-VS34C271 |
| Energi: | - |
| Beskrivelse: | VARISTOR 270V 40KA SQUARE 36MM |
| Nåværende - Overspenning: | 40kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | - |
| Email: | [email protected] |