Kjøpe ESD32 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 550V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.543" Dia x 1.398" L (13.80mm x 35.50mm) |
| Serie: | ESD |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 710 @ Unknown Test |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ESD32 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE 32AMP 550V AC INDUSTRIAL |
| Nåværende vurdering: | 32A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 80kA |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |