Kjøpe ESDA6V1LY med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 5.2V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 16V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 6.1V |
| Enveis kanaler: | 2 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 300W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | 497-13260-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ESDA6V1LY |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 5.2VWM 16VC SOT23-3L |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 18A (8/20µs) |