Kjøpe F17724104000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 440V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.035" L x 0.406" W (26.30mm x 10.30mm) |
| Serie: | F1772-4000 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 17724104000 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | F17724104000 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.720" (18.30mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 0.1µF ±10% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.1µF |
| applikasjoner: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |