Kjøpe F1842CCH1000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 1000V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 3V |
| Struktur: | Common Cathode - SCR/Diode |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall SCR, Diodes: | 1 SCR, 1 Diode |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens varenummer: | F1842CCH1000 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR Module 1000V 40A (DC) Common Cathode - SCR/Diode Chassis Mount Module |
| Beskrivelse: | MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 40A (DC) |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 1000A @ 60Hz |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 150mA |